Asterix & Obelix: Slap Them All! (Limited Edition) Konzol típusa:

SZINTÉN ELÉRHETŐ Asterix & Obelix: Slap Them All! (Limited Edition) - PS4Asterix & Obelix: Slap Them All! (Limited Edition) - Xbox Series X|S
Bruttó ár
10.890 Ft
Nettó ár: 8.575 Ft

Termék kódja: 438062
MicroidsEN szinkron

Asterix & Obelix: Slap Them All! (Limited Edition) [NSW]

Tisztelt Vásárlók! Az adott termékleírás javítása folyamatban van, az esetleges pontatlanságokért elnézést kérünk!
Amennyiben a fenti okból kifolyólag a termékleírásban valami nem egyértelmű az Ön számára, úgy kérjük a további információkért a rendelés leadása előtt vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal!
Limitált kiadás, tele tárgyakkal és kalandokkal, amelyeket a híres francia képregények ihlettek. Készülj fel, hogy bizonyítsd bátorságodat! Az évszám: ie 50.l. Galliát teljesen elfoglalták a rómaiak. De nem egészen… A fékezhetetlen gallok egyetlen kis faluja még mindig ragaszkodik a betolakodókhoz. Játssz Asterixként és Obelixként, és menj el a képregénysorozat legkúposabb helyeire, miközben római légiósokkal, kalózokkal, banditákkal és még a rettegett normannokkal is harcolsz. Az ellenségeknek és a nézőknek óvatosnak kell lenniük! Asterix és Obelix visszatért... És ez egy újabb nagyszerű párbaj lesz! Találkozz rómaiak hordáival különféle környezetben, amelyeket a meglévő Asterix és Obelix albumok ihlettek Játssz Asterix és Obelix néven, együttműködve (helyi többjátékos módban) a családdal vagy a barátokkal! Ölj meg rómaiak ezreit sokféle mozdulattal és minden karakter egyedi kombójával! Az Adventure mód fejezetei a meglévő Asterix és Obelix albumokon alapulnak. A játék tartalmaz egy exkluzív fejezetet is, amely kifejezetten a játékhoz készült. A Getafix varázsitalával ellentétben a jó, régimódi szórakozáson kívül nincs más titkos összetevő a játékban. Gondolja át a beat'em up műfajt meghatározó alapvető mechanizmusokat, és adjon hozzá együttműködést! A Jupiternél, a Teutatesnél... Ezek a gallok őrültek! A fejlesztők úgy döntöttek, hogy a képregényekhez nagyon közel álló művészi irányba indulnak el, ahol a karaktereket, a díszleteket és az animációkat kézzel rajzolják. Igazi tisztelgés a 2D-s animációs klasszikusok előtt, és olyan stílusban dolgozták fel, amely biztosan tetszeni fog mind az Asterix-rajongóknak, mind a retro játékosoknak. Több órányi játékra számíthat a rómaiakkal teli kaland módban, valamint egy arcade módban online ranglistával, ahol versenyezhetsz más játékosokkal. A limitált kiadás a következőket tartalmazza: Játék Asterix & Obelix: Slap them All! limitált kiadású dobozzal Kulcstartó Két lap matrica Három litográfia Filmelőzetes

Értékelések Asterix & Obelix: Slap Them All! (Limited Edition)

Nincs vélemény a termékről.