Astérix & Obélix XXL 2 (Collector’s Edition) Konzol típusa:

SZINTÉN ELÉRHETŐ Astérix & Obélix XXL 2 (Collector’s Edition) - NSW
Bruttó ár
16.790 Ft
Nettó ár: 13.220 Ft

régóta nem kapható
Termék kódja: 389998
MicroidsEN szinkron

Astérix & Obélix XXL 2 (Collector’s Edition) [PS4]

Tisztelt Vásárlók! Az adott termékleírás javítása folyamatban van, az esetleges pontatlanságokért elnézést kérünk!
Amennyiben a fenti okból kifolyólag a termékleírásban valami nem egyértelmű az Ön számára, úgy kérjük a további információkért a rendelés leadása előtt vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal!
Amikor Toutatisovi! A meggondolatlan gálak egy új videojátékkal jönnek vissza! Több mint 10 év után az utolsó bejegyzés konzolokon és PC-re, a Asterix Obelix visszatérnek, és jobb formában van, mint valaha! Játék Asterix és Obelix XXL 2 egy nagyszerû kombinációja akciók és kalandok minden korosztály számára, mely egy nyerõ kombináció a komédia és a stroke. Hol elveszítette a Getafixot? A hosszú szakállú druida elvesztette az unokatestvéreit Julius Caesar-nak. A gallikus falu felháborodott és el akarja kapni az igazságot! Mindig készek harcolni, az Asterix Obelix küldött Rómába misszió vezetõje Vitalstatistix. Találnak egy új vidámparkot, a Las Vegumot, amely a híres római császárt építette. Miért? Mi a Getafix? A feltárás Las Vegum elválaszthatatlan Asterix Obelix is segíti hûséges társ Dogmatix. Egy másik hûséges segítõ egy mágikus erejû ital, amely segíteni fog a rómaiak légióinak ellen. Swift kapcsoló között Asterix és Obelix erõs emberfeletti, rejtvényeket megoldani, és leküzdeni sok akadályt az utat. Látogatás eddig soha nem látott vidámpark a festõi világ valóban megér egy utat a 50 században. A játék mindenféle játékosnak és minden korosztály számára szórakozást kínál. Számos hivatkozást talál a modern kultúrára, a különleges rejtett bónuszokra és az új nehézségekre. Astérix & Obélix XXL 2 Gyûjtõi kiadás tartalmazza: Asterix & Obélix XXL 2 Exkluzív 15 cm-es Asterix alak Póló (gyermek méret) 2 litográfia Gyûjteménycsomag

Értékelések Astérix & Obélix XXL 2 (Collector’s Edition)

Nincs vélemény a termékről.